Click to listen highlighted text!

Veseli četvrtak za DIV

Veseli četvrtak za DIV

March 30, 2017 Arhiv 0

Sinoć smo se zaista lepo proveli…. Neverovatna pozitivna energija preplavila je salu hotela “Bačka”.
Zahvaljujemo svim građanima koji su svojim nesebicnim doprinosom pomogli ovo dobrotvorno veče. Prikupljena sredstva ce olakšati naše funkcionisanje, a sinoćna akcija nedvosmisleno je pokazala da su Vrbašani ljudi velikog srca koji nesebično pružaju pomoć, ma koliko da su teška vremena.
Predstavnici udruženja žele da izraze posebnu zahvalnost gostima iz udruženja paraplegičara i kvadriplegičara u Somboru i Novom sadu i našem nerazdvojnim prijateljima Aktivu žena III m.z. “Zora”, bez kojih ne bi bilo ove manifestacije, Foto kino kulbu Vrbas, kao i ekipi TV Bačke koji medijiski proprate sve naše aktivnosti. Podršku su nam dali i predstavnici lokalne samouprave. Ovo je mali, ali veoma bitan korak ka ostvarivanju našeg osnovnog cilja – poboljšanja statusa svih invalida naše Opštine.

FOTO GALERIJA

 

Click to listen highlighted text!