Click to listen highlighted text!

Kako je DIV obeležio dan mladih 11.8.2017.

Kako je DIV obeležio dan mladih 11.8.2017.

August 11, 2017 Arhiv 0

Danas smo u saradnji sa volonterima Vrbaskog edukativnog centra, Kancelarije za mlade i Crvenog krsta sproveli anketu “Položaj osoba sa invaliditetom” . Anketa je poslužila kao povratna informacija o informisanosti građana o problemima OSI, ali i o aktivnostima našeg Udruženja. Vrbaski edukativni centar sproveo je anketu o položaju mladih u našoj Opštini, a povodom internacionalnog dana mladih. Predstavnici DIVa zahvaljuju volnterima Crvenog krsta i Edukativnog centra Vrbas na saradnji.

Nakon obavljene ankete, druženje je nastavljeno u Kancelariji za mlade gde su članovi Udruženja Multiart, izložili svoje likovne radove i promovisali akciju vozači velikog srca. Društvo invalida Vrbas podržava ovu akciju, jer smatramo da je ona nedvosmisleni indikator empatije za koju većina ljudi smatra da je isčezla. Izlišno je govoriti koliko je godišnji odmor bitan za svakog čoveka, pogotovu ako govorimo o ljudima sa poteškoćama u kretanju.

Click to listen highlighted text!