Click to listen highlighted text!

DIV obeležio Međunarodni dan OSI

DIV obeležio Međunarodni dan OSI

December 3, 2017 Arhiv 0

Juče smo povodom Svetskog dana OSI organizovali okupljanje u Klubu za stara i odrasla lica. Na okupljanju su pored naših članova bili gosti iz Sombora i Novog sada, a posetio nas je i predsednik Opštine Milan Glušac sa saradnicima Danijelom ilić članicom Opštinskog veća za socijalnu zaštitu. Sa predsednikom smo obavili konstruktivne razgovore o daljoj saradnji i aktivnostima kao i akciji “Ljudi DIVovskog srca”, ali i o efektnijem prevazilaženju arhitektonskih barijera. Druženje je nastavljeno u prijateljskoj atmosferi, a u želji da se ovako lepo češce okupljamo predstavnici DIVa zahvaljuju svima koji su prisustvovali ovoj svečanosti. Zahvaljujemo se domaćinu Klubu za stara i odrasla lica i foto kino klubu Vrbas kao i ekipi tv Baćke koji su medijiski ispratili događaj.

FOTOGALERIJA

Click to listen highlighted text!