Click to listen highlighted text!

Humani košarkaši Vrbasa

Humani košarkaši Vrbasa

April 2, 2018 Arhiv 0

Vrbas je jos jednom pokazao humanost na delu. Utakmica prve regionalne lige Sever između OKK Vrbas i KK Topola  je odigrana 30.3.2018. a čiji prihod od ulaznica je bio namenjen za pomoć našoj osamnestogodisnjoj sugrađanki Nataši Gajdoš iz Kucure i okončana je pobedom Vrbasa, pa je naš grad osim humanosti pokazao i da je grad košarke. Prikupljeno je 43.290 din, a sredstva su prebačena na Natašin račun. Cela humanitarna akcija je realizovana zahvaljujući saradnji sa Kancelarijom za mlade Opštine Vrbas i OKK Vrbas kojima ovom prilikom zahvaljujemo. Nataša je ostala bez noge, izvađena joj je slezina i zadobila je višestruke povrede ruke kada je na nju automobilom naleteo pijani vozač. Njoj sada predstoji dug i težak period oporavak. Ukoliko želite da pomognete, to možete da učinite uplatom na račun Natašine majke: Gajdoš Vesna, Mučenika Papuge 76, 21466 Kucura. Broj računa: 160 5800100827500 51.

Click to listen highlighted text!