Click to listen highlighted text!

Tribina “I mi smo tu” – SSS 4. juli 13.2.2019.

Tribina “I mi smo tu” – SSS 4. juli 13.2.2019.

February 13, 2019 Arhiv 0

Danas smo održali prvu tribinu “I mi smo tu”. Naš domaćin bila je Srednja stručna škola 4.juli, a tribini su prisustvovali članovi đackog parlamenta kao i psiholog i profesori. Tema tribine je bila inkluzija, ali i bolje upoznavanje mladih o načinu života osoba sa invaliditetom kao i edukacija o tome kakav odnos treba imati prema osobama sa invaliditetom. Nadamo se da ćemo sa ovim aktivnostima u kojima će učestvovati sve zainteresovane škole na teritoriji naše Opštine, podstaći malde na razmišljanje o ovoj tematici kako bi vremenom razvili svesnije i otvorenije društvo. SSS 4. juli i svi zaposleni kao i đaci bili su danas na visini zadatka i pokazali da su sjajni domaćini. Zahvaljujemo se i Kancelariji za mlade, TV Bačka, i Goranu Peroviću koji su ispratili naš rad.

FOTOGALERIJA

Click to listen highlighted text!