Click to listen highlighted text!

Udruženje dobilo kancelariju

Udruženje dobilo kancelariju

October 17, 2019 Arhiv 0

Naše Udruženje je krajem juna 2019. dobilo svoje prostorije. Prostorije se nazlaze u pasažu bioskopa Jugoslavija M. Tita 71. U protekla dva meseca zahvaljujući našim sugrađanima uspelin smo da prostorije adaptiramo potrebama članova našeg Udruženja i učinimo da kancelarija postane prijatno mesto za rad koje će ubuduće služiti za osmišljavenje i relalizaciju aktivnosti naših članova. Predsednik Udruženja Dragan Janković naglašava da su u periodu adaptacije pomogli pojedinci i firme koji su veliki deo radova na adaptaciji uradili dobrovoljno…. U strahu da nekog ne izostavimo ne želimo da pojedinačno nabrajamo donatore – već da uz nadu da ćemo budućim radom opravdati poverenje članova i sugrađana svima kažemo jedno VELIKO HVALA, zbog prepoznavanja našeg zalaganja za bolji položaj OSI.

FOTOGALERIJA

 

Click to listen highlighted text!